KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14103272
nr 1410 3272
Borch, interiör. Signerad. Olja på duk, 50x40, yttermått inklusive ram: 68x57 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
måndag 9 augusti 2021
kl 20:54:51
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
450 kr
500 kr